دفاع شخصی
دبیر:

پیگیر تصمیمات اتحادیه جهانی هستیم

پیگیر تصمیمات اتحادیه جهانی هستیم

به گزارش دفاع شخصی لرستان رئیس فدراسیون كشتی می گوید: هر لحظه بوسیله اتحادیه جهانی و حتی نامه نگاری با فدراسیون صربستان میزبان رقابت های جهانی، پیگیر ریز مسائل تصمیمات پیرامون برگزاری یا عدم برگزاری این پیكارها هستیم.


علیرضا دبیر یازدهم آبان ماه در حاشیه برگزاری مراسم اهدای حکم رئیس هیئت کشتی لرستان با اشاره به وضعیت کشتی این استان اظهار داشت: اگر تحولی مقرر است در کشتی لرستان رُخ دهد؛ حالا زمان آن فرا رسیده است.
وی افزود: حضور افراد موثر مانند غلام رضا محمدی و طالب نعمت پور در کنار حمایت کامل فدراسیون کشتی می تواند لرستان را تا چند سال آینده به یکی از قطب های کشتی ایران تبدیل کند.
دبیر اشاره کرد: حالا وقتی به آمار، نتایج و عملکرد کشتی لرستان نگاه می نماییم، متوجه می شویم از آن لرستان قدرتمند در کشتی آزاد و فرنگی چیزی باقی نمانده است و تنها چند چهره که به لطف نبوغ خود در این چندسال توانسته اند در سطح تیم های ملی خودی نشان دهند.
طلایی المپیک سیدنی با اشاره به حمایت کامل از کشتی لرستان اشاره کرد: به زودی قصد سفر به این استان را دارم، سفرهای استانی و حضور میدانی یک رئیس بطور قطع گره گشا مشکلات است و می تواند بار مثبت برای کشتی آن خطه از کشور را به همراه داشته باشد.
وی تصریح کرد: بطور مثال در مسافرت به سیستان و بلوچستان با لطف خدا و حمایت مسئولان سیاسی و ورزشی این استان چند مصوبه به نفع کشتی این خطه به تصویب رسید که اساسا در آینده شاهد تاثیر مثبت آنها خواهیم بود.
دبیر در ادامه گریزی نیز به اما و اگرهای برگزاری پیکارهای جهانی کشتی زد و اضافه کرد: قبل تر فدراسیون کشتی ایران آمادگی خودرا برای حضور در رقابت های جهانی صربستان به اتحادیه جهانی کشتی اعلام نمود و الان نیز پیگیر فراهم آوردن شرایط برگزاری یک انتخابی خوب برای تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان در آخر هفته جاری هستیم.
رئیس فدراسیون کشتی افزود: البته باید توجه داشت در شرایط بسیار خاص کنونی از نظر شیوع ویروس کرونا و اتفاقات مربوط به آن هر لحظه بوسیله اتحادیه جهانی و حتی نامه نگاری با فدراسیون کشتی صربستان میزبان رقابت های جهانی، پیگیر ریز مسائل تصمیمات پیرامون برگزاری یا عدم برگزاری این پیکارها هستیم.
در آخر این جلسه، فرید بهرامی حکم ریاست هیئت لرستان را از رئیس فدراسیون کشتی دریافت کرد.1399/08/12
21:32:11
5.0 / 5
837
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد