دفاع شخصی

تدریس یك ایرانی در تور جهانی كوراش افغانستان

تدریس یك ایرانی در تور جهانی كوراش افغانستان

فدراسیون جهانی تدریس دوره داوری تور جهانی كوراش در افغانستان را به یك ایرانی سپرد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، فدراسیون جهانی کوراش در امتداد توسعه این رشته در کشورهای مختلف مبادرت به برگزاری تور آموزشی در کشورهای مختلف کرده است. افغانستان میزبان یکی از همین دوره ها است که آموزش داوران ملی این کشور برعهده کوروش خسرویار عضو ایرانی هیأت رئیسه و کمیسیون داوری فدراسیون جهانی قرار دارد.
در این دوره برگزاری کلاس آموزشی رویدادها و اجرای مسابقات توسط مسئول کمیته برگزاری مسابقات کنفدراسیون کوراش آسیا خانم «کای فینگ» از کشور چین تایپه اجرا خواهد شد. ضمن اینکه دوره آموزش مربیان توسط «رشید سوبیروف» قهرمان بهادار المپیک از ازبکستان و نایب رییس فدراسیون کوراش ازبکستان خواهد بود.
این دوره از تاریخ ۳۱ اکتبر لغایت ۵ نوامبر (شنبه ۱۰ آبان تا چهارشنبه ۱۴ آبان ماه) در محل کمیته ملی المپیک افغانستان برگزار می شود.
کوراش همچون ورزش های پر مدالی است که کشورهای آسیایی باتوجه به تعداد مدال توزیعی در رده آقایان و بانوان و حضور در کلیه بازی های رسمی آسیایی و جهانی خصوصاً بازی های آسیایی هانگ ژو، مورد اقبال بوده و کشورهای مختلف در صدد گسترش بیش از پیش آن هستند.

1399/08/14
14:44:11
5.0 / 5
996
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد