دفاع شخصی
لیگ برتر تكواندو؛

اختتام مهلت ثبت نام و ابهام در ورود برخی تیم ها

اختتام مهلت ثبت نام و ابهام در ورود برخی تیم ها

دفاع شخصی: مهلت ثبت نام تیم های متقاضی حضور در لیگ های تكواندو عصر پنجشنبه 15 آبان ماه به انتها رسید، ولی تكلیف حضور برخی تیم ها تا حالا مشخص نشده است.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، سازمان لیگ تکواندو پس از جلسه ای که ۲۲ مهرماه با حضور مسئولان تیم ها و البته رئیس فدراسیون برگزار کرد، به تیم های متقاضی حضور در لیگ نوجوانان (جام آینده سازان المپیک) و لیگ بزرگسالان جام خلیج فارس، جام ایراندخت، جام نقش جهان و جام کوثر) در دو گروه مردان و زنان مهلت داد تا برای قطعی کردن ثبت نام خود تا روز ۵ آبان ماه اقدام نمایند.
بر اساس اطلاعیه ای که پس از جلسه فوق و در تاریخ ۲۳ مهرماه با امضای نیری دبیر فدراسیون صادر شده، تیم ها برای حضور در لیگ نوجوانان، جام آینده سازان المپیک ۱۵۰، لیگ دسته اول مردان (جام نقش جهان) ۲۶۰، لیگ برتر مردان ۳۳۰، لیگ دسته اول بانوان (جام کوثر) ۱۶۰ و لیگ برتر بانوان (جام ایراندخت) ۱۸۰ میلیون ریال می بایست به حساب فدراسیون واریز نمایند.
پس از آن و به درخواست تیم ها، زمان ثبت نام تا روز پنجشنبه ۱۵ آبان ماه تمدید گردید. این مهلت عصر روز گذشته به انتها رسید و در نهایت برمبنای اطلاعات کسب شدهخبرنگار مهر، از میان ۱۲ تیمی که در پیش ثبت نام شرکت کرده بودند، تنها هفت تیم پاس قوامین، شهرداری ورامین، فتح صدر البرز، مس کرمان، مهاجرین، دانشگاه آزاد و فرمانیه با واریز ۵۰ درصد ورودیه (۱۷۵ میلیون ریال) ثبت نام خودرا برای حضور در لیگ برتر قطعی کرده اند.
از میان تیم های مدعی تنها لوازم خانگی کن که از هفته ها قبل نسبت به نوع پروتکل های بهداشتی و وضع برخی قوانین از طرف سازمان لیگ معترض بود، ثبت نام خودرا قعطی نکرده و حضور آنها در لیگ پیش رو در هاله ای از ابهام قرار دارد.
اینکه آیا سازمان لیگ یک دفعه دیگر مهلت ثبت نام را تمدید خواهدنمود یا خیر، سوالی است که باید چند روزی برای رسیدن به پاسخ آن صبر کرد!


منبع:

1399/08/19
15:10:25
5.0 / 5
1156
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد