دفاع شخصی

حضور ۷۰ كشور در رقابت های كشتی قهرمانی جهان

حضور ۷۰ كشور در رقابت های كشتی قهرمانی جهان

به گزارش دفاع شخصی رئیس فدراسیون كشتی روسیه با تكیه بر برگزاری رقابت های جهانی صربستان، اظهار داشت: بیشتر از ۷۰ كشور برای حضور در رقابت های كشتی قهرمانی جهان اعلام آمادگی كرده اند.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، بعد از اعلام انصراف آمریکا و تیمهای مردان ژاپن از حضور در رقابت های جهانی صربستان، فدراسیون کشتی روسیه اعلام نمود بطور قطع در این رقابت ها حاضر خواهد شد.
میخاییل مامیاشویلی رئیس فدراسیون کشتی روسیه در این باره، اظهار داشت: تصمیم آمریکا و ژاپن را برای انصراف از رقابت های جهانی صربستان درک می کنم، چون که به دنبال مشکلات موجود این تصمیم اتخاذ شده است و همه با این تصمیم با منطق برخورد می کنند.
رئیس فدراسیون کشتی روسیه خاطرنشان کرد: البته حضور برخی از بزرگان کشتی جهان در این رقابت ها جالب توجه است. ما هم تمام تلاش خویش را برای حضور در این رقابت ها انجام می دهیم و فکر می کنم این اقدام درستی است. با انجام تمامی اقدامات لازم می توانیم شاهد برگزاری رقابت های خوبی باشیم و همه از اقامتشان رضایت داشته باشند.
او در آخر اظهار داشت: با نناد لالوویچ رئیس اتجادیه جهانی کشتی در این باره صحبت کردم، بیشتر از هفتاد کشور جهان برای حضور در رقابت های جهانی صربستان اعلام آمادگی کرده اند.


منبع:

1399/08/19
23:17:54
5.0 / 5
1050
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد