دفاع شخصی
عسكری:

منتظریم فدراسیون جهانی تكواندو برنامه مسابقات را اعلام نماید

منتظریم فدراسیون جهانی تكواندو برنامه مسابقات را اعلام نماید

به گزارش دفاع شخصی سرمربی تیم ملی تكواندو اظهار داشت: هر زمان كه فدراسیون جهانی تكواندو تاریخ برگزاری رقابت های بین المللی را مشخص نماید به صورت هدفمند تمرینات را پیش می بریم.فریبرز عسکری، سرمربی تیم ملی تکواندو در گفتگو با ایسنا، درباره برگزاری اردوی تیم ملی تکواندو و وضعیت تکواندوکاران ملی پوش ایران، اظهار نمود: خدا را شکر اردوها مرتب انجام می شوند و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم. ملی پوشان در مجموع وضعیت مناسبی داشتند و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم.

سرمربی تیم ملی تکواندو، با ابراز رضایت از وضعیت تکواندوکاران حاضر در اردو اظهار داشت: بیشتر در بحث اصلاح مباحث فنی روی بچه ها کار کردیم و خوشبختانه شرایط بچه ها به خصوص در مسائل روحی و انگیزشی خیلی خوب بود.

وی درباره تعطیلی اردو تا ۱۵ آذر تصریح کرد: با عنایت به تعطیلی ۲ هفته ای در سرتاسر کشور و اینکه اردوی تیم های تکواندوی دختران و پاراتکواندو هم مقرر است آغاز شود، قرار بر این شد ما هم اردو را تعطیل نماییم تا اردوی تیم های مردان و زنان و پاراتکواندو به صورت همزمان از ۱۵ آذر و بعد از گرفتن تست کرونا و تضمین سلامت همه نفرات از آغاز شود.

عسکری با اشاره به اینکه هنوز تاریخ برگزاری رقابت های تکواندو توسط فدراسیون جهانی اعلام نشده است، تصریح کرد: ما تمریناتمان را به صورت مقطعی ادامه می دهیم تا بچه ها از فرم مناسب بدنی دور نشوند. منتظر هستیم فدراسیون جهانی برنامه مسابقات را اعلام نماید تا به صورت هدفمند مبادرت به برگزاری اردو و برنامه ریزی تمرینی نماییم.

سرمربی تیم ملی تکواندو در انتها اظهار داشت: در بخش بانوان مسابقه کسب سهمیه المپیک در پیش است اما در بخش آقایان هنوز وضعیت برگزاری مسابقات معلوم نیست و امیدوارم با بهبود شرایط هر چه زودتر تکلیف برگزاری مسابقات مشخص شود.

منبع:

1399/08/28
23:39:44
5.0 / 5
977
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد