دفاع شخصی

تجلیل از خانواده شهدای كشتی گیر با حضور معاون وزیر ورزش

تجلیل از خانواده شهدای كشتی گیر با حضور معاون وزیر ورزش

مراسم تجلیل از 2 خانواده شهید كشتی گیر در فدراسیون كشتی اجرا شد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، مراسم تجلیل از خانواده های شهدای ورزشکار محمد آژند و سجاد عفتی با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان، مهدی میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران و شروین اسبقیان رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین به میزبانی فدراسیون کشتی انجام شد.
این مراسم با تلاوت قرآن توسط عبدالحمید احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان و در سالن کنفرانس فدراسیون کشتی شروع شد.
میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران در ابتدای این مراسم اظهار داشت: در بیش از ۱۲۰۰ عنوان برنامه در هفته بسیج در سراسر کشور انجام می شود. انتظار داریم با تدابیر وزارت ورزش به آزادسازی زندانیان غیرعمد که عموما ورزشکار هستند با کمک خیرین نماییم.
عبدالحمید احمدی نیز با تبریک هفته بسیج به بسیجیان و مروجین فرهنگ بسیج، اظهار داشت: از دبیر که همیشه در کارهای خیر پیش قدم است و چه در حوزه قهرمانی یا مدیریتی موفق بوده تشکر می کنم. با این شیوه اساسا شاهد موفقیت کشتی ایران خواهیم بود. بازسازی خانه های کشتی فدراسیون یک کار جهادی و بزرگ بود که توسط دبیر انجام شد.
وی ادامه داد: بزرگترین بیمه نظام جمهوری اسلامی خون شهیدان است و اگر الان می بینیم جمهوری اسلامی با عزت در جهان حرف می زند و مقابل ابرقدرت جهان می ایستد و شاخ به شاخ می شود و آنها جرات مقابله ندارند نتیجه ظرفیتی است که شهدا برای نظام به وجود آورده است. امیدوارم امانت داران خوبی برای شهدایمان باشیم. امیدوارم فقط شعار ندهیم و در عمل مروج فرهنگ بسیجی باشیم.
در آخر این مراسم از ۲ خانواده شهید ورزشکار تجلیل شد.1399/09/04
11:57:38
5.0 / 5
1206
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد