دفاع شخصی
مدیركل ورزش و جوانان خوزستان خبر داد

افتتاح خانه كشتی اندیمشك در نیمه اول سال ۱۴۰۰

افتتاح خانه كشتی اندیمشك در نیمه اول سال ۱۴۰۰

به گزارش دفاع شخصی خوزستان مدیركل ورزش و جوانان خوزستان از افتتاح خانه كشتی اندیمشك در نیمه اول سال ۱۴۰۰ اطلاع داد.


افشین حیدری در گفتگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت روند ساخت خانه کشتی اندیمشک، اظهارکرد: مناقصه خانه کشتی اندیمشک که پیشرفت فیزیکی داشته است، انجام شد. همینطور حدود ۲۷ میلیارد تومان برای این خانه کشتی تأمین اعتبار شده است و در نیمه اول سال آینده به افتتاح خواهد رسید. این خانه کشتی، مدرن و در کشور هم نمونه ندارد.
وی درباره وضعیت خانه کشتی ایذه هم اظهار داشت: اسناد مناقصه این خانه کشتی در حال آماده شدن است تا بزودی وارد مناقصه شود. برای خانه کشتی ایذه، حدود ۲۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان اظهار داشت: با مساعدت وزیر ورزش هم بزودی یک زمین چمن خیلی خوب در منطقه غیزانیه اهواز راه اندازی می شود. مراحل تأمین زمین انجام شده و الان در مرحله تعیین پیمانکار است.
او در آخر اظهار داشت: در منطقه شعیبیه شوشتر هم باتوجه به محرومیت هایی که وجود دارد و طبق آنچه مدنظر اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در خصوص افزایش سرانه ورزش در مناطق کم برخوردار است، یک زمین چمن راه اندازی می شود که زمین آنرا تحویل گرفته ایم. راه اندازی این زمین های چمن منجر به توسعه و رشد ورزش فوتبال و شادابی و پویایی نوجوانان و جوانان این مناطق می شود.
منبع:

1399/09/06
16:28:34
5.0 / 5
978
تگها: فوتبال , ورزش
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد