دفاع شخصی

مبارزه ۱۰ تیم در لیگ برتر تكواندو

مبارزه ۱۰ تیم در لیگ برتر تكواندو

فدراسیون تكواندو با بیان شیوه نامه برگزاری رقابتهای لیگ برتر تكواندو در رده های مختلف، زمان برگزاری این مسابقات را مشخص كرد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، با بیان سازمان لیگ، مسابقات لیگ تکواندو از ۴ دی ماه کار خودرا آغاز می کند که شیوه نامه برگزاری رقابت ها اعلام گردید. بر این اساس در این شیوه نامه تاریخ دقیق رقابتهای لیگ در رده های سنی مختلف و در دو گروه مردان و زنان مشخص شد.
طبق این شیوه نامه نوزدهمین دوره لیگ برتر تکواندو «جام خلیج فارس» با حضور ۱۰ تیم در دو گروه A و B و طی روزهای ۴ و ۵ دی ماه و ۱۱ و ۱۲ دی ماه انجام می شود. مرحله نهایی نیز روز ۱۷ بهمن ماه پیگیری می شود.
بیست و ششمین دوره مسابقات لیگ دسته یک «جام نقش جهان» با حضور ۴ تیم روز ۱۹ دی ماه صورت خواهد گرفت. اولین مرحله بیست و سومین دوره رقابت های لیگ نوجوانان پسر «جام آینده سازان المپیک» با حضور ۱۱ تیم در سه گروه A، B و C در ایام ۲۵ و ۲۶ دی ماه پیگیری می شود. مرحله نهایی رقابت ها نیز روز ۱۶ بهمن ماه است.
شانزدهمین دوره مسابقات لیگ بانوان «جام کوثر» با رقابت ۴ تیم روز ۳ بهمن ماه انجام خواهد شد. اولین مرحله یازدهمین دوره رقابت های لیگ نوجوانان دختر «جام آینده سازان المپیک» نیز با حضور ۷ تیم در دو گروه A و B و طی روزهای ۹ و ۱۰ بهمن ماه انجام می شود و مرحله نهایی نیز روز یکم اسفندماه است.
تاریخ های اعلام شده در تمامی مسابقات فوق در صورت توقف لیگ های ورزشی در کشور (با توجه به شرایط کنونی) از طرف واحدهای مربوطه، قابل تغییر می باشد.

1399/09/07
13:29:58
5.0 / 5
889
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد