دفاع شخصی

صعود ۹ نماینده ایران به فینال پومسه آنلاین قهرمانی جهان

صعود ۹ نماینده ایران به فینال پومسه آنلاین قهرمانی جهان

دفاع شخصی: 9 نماینده ایران توانستند به مرحله فینال رقابت های پومسه آنلاین قهرمانی جهان راه پیدا کنند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، مسابقات آنلاین قهرمانی جهان پومسه ۲۰۲۰ با حضور ۴۰۱ شرکت کننده از ۷۹ کشور در دو بخش انفرادی استاندارد و ابداعی از روز ۲۶آبان ماه تا ۲۵ آذرماه به صورت آنلاین برگزار می گردد.

در مسابقات قهرمانی جهان تنها ملی پوشان هر کشور می توانستند حضور پیدا کنند که رقابت های استاندارد در رده های سنی ۱۸ تا ۳۰ سال، ۳۱ تا ۴۰ سال، ۴۱ تا ۵۰ سال، ۵۱ تا ۶۰ سال، ۶۱ تا ۶۵ سال و بالای ۶۵ سال پیگیری می شود و در بخش ابداعی نیز پومسه روها در رده های سنی بالای۱۷ سال به اجرای فرم می پردازند.

نتایج قضاوت مرحله نیمه نهایی بخش استاندارد این دوره از رقابت ها امروز (شنبه) مشخص شد و ۹ پومسه رو کشورمان توانستند به فینال مسابقات جهانی راه پیدا کنند؛ نتایج بخش ابداعی نیز فردا (یکشنبه) اعلام می شود که در این بخش راضیه حسن لو و کوروش بختیار نمایندگان ایران هستند.

مرجان سلحشوری، نسترن ملکی، نرجس شریفی و سکینه هوشنگی ماه در گروه زنان و امیررضا مهربان، حمید نظری، محمدتقی حاتمی، نادر خدامرادی و هدایت آریان فر در گروه مردان توانستند جواز حضور در مرحله فینال را کسب کنند. مریم عربی و منصور خاندان نیز از دور رقابت ها کنار رفتند.

طبق برنامه قبلی که فدراسیون جهانی تکواندو اعلام نموده است، مسابقات فینال بخش استاندارد به صورت زنده (در هر روز ۲ رده سنی) طی روزهای ۱۷ تا ۲۲ آذرماه (۷ تا ۱۲ دسامبر) از ساعت ۲۱ به وقت کره جنوبی (۱۵: ۳۰ به وقت تهران) انجام خواهد شد. بارگذاری ویدئوهای مرحله فینال بخش ابداعی در ایام ۱۷ تا ۲۱ آذرماه (۷ تا ۱۱ دسامبر) انجام می شود؛ قضاوت مرحله فینال بخش ابداعی روز ۲۲ و ۲۳ آذرماه (۱۲ و ۱۳ دسامبر) است و ویدئوهای مرحله فینال بخش ابداعی روز ۲۴ و ۲۵ آذرماه (۱۴ و ۱۵ دسامبر) پخش خواهد شد.

هدایت مردان ملی پوش پومسه برعهده حسینعلی نظری بعنوان سرمربی و مهدی صمدیان تبار بعنوان مربی است، سرمربی گری تیم ملی پومسه زنان نیز برعهده فاطمه اسدپور می باشد و مهسا مردانی نیز مربی تیم است.

منبع:

1399/09/16
13:09:16
5.0 / 5
936
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد