دفاع شخصی
عسكری:

مبنای ما حضور مردانی در المپیك است

مبنای ما حضور مردانی در المپیك است

سرمربی تیم ملی تکواندو با اشاره به اینکه بحث اجازه حضور ورزشکاران روسیه با پرچم IOC در المپیک توکیو مشخص نمی باشد، اظهار داشت: اگر سجاد مردانی به المپیک برسد با تمام توان از این فرصت استفاده می نماییم.فریبرز عسکری در گفتگو با ایسنا، درباره آخرین شرایط تیم ملی تکواندو اظهار نمود: دور سوم اردوها را شروع کرده ایم و این تمرینات تا ۱۶ دیماه ادامه خواهد داشت. بعد از آن اردو ۱۰ روز تعطیل می شود و ملی پوشان در اختیار تیم هایشان قرار می گیرند تا در رقابت های لیگ به میدان بروند.

سرمربی تیم ملی تکواندو اضافه کرد: خدا را شکر بچه ها وضعیت خوبی دارند و با جدیت تمریناتشان را دنبال می کنند. تلاش ما این است که بچه ها را در حد مناسبی از آمادگی حفظ نماییم تا به محض اعلام برنامه مسابقات برنامه ریزی تمرینی را طبق زمانبندی اجرا نماییم.

وی درباره محرومیت ورزش روسیه از المپیک توکیو و بحث کسب سهمیه توسط سجاد مردانی در وزن چهارم المپیک با عنایت به احتمال عدم حضور ولادیسلاو لارین روس صدرنشین رنکینگ در المپیک توکیو، اظهار داشت: فکرمان را معطوف این چیزها نمی نماییم. از روزی که اردو را شروع کردیم و سجاد در تمرینات حاضر شد مبنای ما کسب سهمیه و حصور در المپیک بوده است. اگر این مورد قسمتمان شود که لطف خدا بوده و با تمام توان از آن استفاده خواهیم کرد.

عسکری اضافه کرد: با این وجود وارد این فضا نمی شویم. بحث حضور یا عدم حضور ورزشکاران روس در المپیک قطعی نیست چون که IOC به ورزشکاران روس این اجازه را داده که در صورتیکه بخواهند با پرچم IOC در المپیک توکیو حاضر شوند. باید دید دولت روسیه این اجازه را به ورزشکارانش می دهد یا خیر. امیدوارم هر اتفاقی که به نفع تکواندو و ورزش ایران رخ بدهد.
1399/09/29
22:44:32
5.0 / 5
897
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد