دفاع شخصی

سامبو با چهار وزن به رقابت های داخل سالن آسیا می رود

سامبو با چهار وزن به رقابت های داخل سالن آسیا می رود

برنامه های تیم ملی سامبو ایران برای حضور در رقابت های داخل سالن آسیا در سال ۲۰۲۱ در جلسه سازمان تیم های ملی به تصویب رسید.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، روز گذشته سه شنبه ۲ دیماه جلسه سازمان تیم های ملی فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی با هدف تدوین برنامه های تیم ملی سامبو در راه بازی های داخل سالن آسیا با حضور همایون خرم نایب رییس فدراسیون، عباسعلی اکبری رئیس انجمن سامبو و یاشار میردامادی مدیر سازمان تیم های ملی این فدراسیون برگزار گردید.
این رشته در هر دو بخش سامبو و کامبت به ترتیب در ۳ وزن و ۱ وزن مسابقه ای در بازی های داخل سالن (این دور گیمز) ۲۰۲۱ تایلند حضور خواهد داشت. بر مبنای اعلام فدراسیون جهانی و کمیته برگزاری رقابتهای سامبو در این بازی ها در بخش سامبو مردان اوزان ۵۸-، ۶۴- و ۷۲- کیلوگرم و در بخش کامبت وزن ۵۸- کیلوگرم برگزار می شود.
بر اساس تصمیمات این جلسه، تمامی استان ها مسابقات خویش را در تمامی اوزان اعلامی با حفظ تمامی پروتکل ها برگزار کرده و فیلم بازی های فینال در هر دو بخش سامبو و کامبت سامبو به فدراسیون ارسال تا توسط تیم بازنگری نفرات برتر را جهت حضور در اردوی آماده سازی دعوت کنند.
طبق برنامه ریزی های قبلی مقرر است تا اردوهای تیم ملی از بهمن با حفظ پروتکل های بهداشتی شروع شوند.


منبع:

1399/10/05
01:04:41
5.0 / 5
869
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد