دفاع شخصی
قبادی :

پیشنهادات لیگ برتری جذاب نبود

پیشنهادات لیگ برتری جذاب نبود

به گزارش دفاع شخصی ملی پوش ایرانی تیم ملی تکواندو آذربایجان اظهار داشت: برای حضور در لیگ برتر تکواندو واسطه های چند تیم تماس گرفتند، ولی پیشنهادات ارائه شده جذابیتی نداشت.پیام قبادی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: چند ماهی است که در ایران تمرینات خودرا پیگیری می کنم و به سبب شیوع ویروس کرونا شرایط بازگشت به آذربایجان فراهم نشد. در صورتیکه مرزها باز شود در نخستین فرصت برای حضور در تمرینات تیم ملی راهی باکو می شوم.
وی در مورد حضور در لیگ برتر تکواندو هم اظهار داشت: چندان راغب به حضور در لیگ برتر نبودم، این درست که پس از چند ماه تمرین باید به میدان مسابقات بازگشت، ولی با یک لطمه دیدگی مشکلات دو برابر می شد. البته از طرف واسطه های چند تیم تماس گرفتند. ولی صحبت ها در همان مراحل مقدماتی باقی ماند. پیشنهاداتی که ارائه شد خیلی پایین بود و پیشنهاد من هم برای آنها جذاب نبود و پا پیش نگذاشتند.
ملی پوش ایرانی تکواندو آذربایجان افزود: مسابقات قهرمانی اروپا را پیش رو داریم و من چون سهمیه حضور در این رقابتها را با کسب مدال طلای مسابقات جام پادشاهی سوئد بدست آوردم، در این رقابتها با تیم ملی راهی بلغارستان خواهم شد. مسابقات فروردین ماه است و امیدوارم هر چه سریع تر مشکل قرنطینه رفع گردد تا بتوانیم به اردوی تیم ملی در باکو اضافه شویم.
قبادی درباب حضور در المپیک اظهار داشت: رقابتهای کسب سهمیه المپیک یک ماه پس از قهرمانی اروپاست و من در وزن ۸۰+ کیلوگرم تابع نظر استاد مهماندوست درباب حضور در مسابقات انتخابی المپیک هستم. کلیه مسائل تحت برنامه ریزی سرمربی انجام می شود و ما هم وظیفه داریم فقط تمرین نماییم و با برنامه ایشان پیش برویم.
وی در آخر اظهار داشت: در مدت زمانی که در ایران حضور دارم با سرمربی تیم ملی در ارتباط هستم، کارهای فنی که نمی توان انجام داد ولی برنامه های بدنسازی را با ایشان هماهنگ می کردم و طبق برنامه وی پیش می رفتیم.


منبع:

1399/10/08
12:55:12
5.0 / 5
974
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد