دفاع شخصی

برخورد بد با خبرنگاران در تمرین تیم ملی كاراته

برخورد بد با خبرنگاران در تمرین تیم ملی كاراته

به گزارش دفاع شخصی معاون قهرمانی وزارت ورزش بعد از بازدید از تمرین تیم ملی کاراته، در انتها تمرین به بهانه گفتن حرف های خصوصی خواهان خروج خبرنگاران از تمرین شد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، با وجود شیوع ویروس کرونا بامداد امروز فدراسیون کاراته از خبرنگاران برای بازدید مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش از تمرین تیم ملی کاراته دعوت کرد. خبرنگاران نیز راس ساعت مقرر در تمرین حاضر شدند و صحبت های علی نژاد و رئیس فدراسیون کاراته را انعکاس دادند.
اما در حالی که حدود یک ساعت و نیم از تمرین ملی پوشان کاراته گذشته بود، معاون وزیر ورزش و رئیس فدراسیون به بهانه صحبت های خصوصی با ملی پوشان کاراته خواهان خروج تمامی خبرنگاران از محل تمرین شدند!
این برخورد با ناراحتی خبرنگاران مواجه گردید و یکی از خبرنگاران خطاب به معاون وزیر ورزش اظهار داشت: چرا خبرنگاران با وجود شیوع ویروس کرونا و خطرات آن در تمرین تیم ملی حاضر شدند و اگر قرار به ترک تمرین به بهانه حرف های خصوصی بود چرا از آنها دعوت شده است؟
علی نژاد نیز در واکنش به صحبت های خبرنگاران اظهار داشت: چه کسی از شما دعوت کرده است؟ حالا کارتان را انجام دادید و تمرین را ترک کنید!
در صورتیکه خبرنگاران قصد داشتند با ملی پوشان و اعضای کادر فنی کاراته بعد از تمرین مصاحبه داشته باشند، با این برخورد مسئولان با ناراحتی مجبور به ترک محل تمرین شدند.
منبع:

1399/10/13
23:15:36
0.0 / 5
1301
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد