دفاع شخصی

معرفی عباس جدیدی برای انتخابات شورای كشتی آسیا

معرفی عباس جدیدی برای انتخابات شورای كشتی آسیا

به گزارش دفاع شخصی فدراسیون کشتی عباس جدیدی قهرمان جهان و المپیک را به عنوان نماینده ایران در انتخابات شورای کشتی آسیا معرفی نمود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، انتخابات شورای کشتی آسیا برای مشخص شدن ۷ عضو این شورا، روز ۲۳ فروردین ماه ۱۴۰۰ در خلال رقابت های کشتی قهرمانی آسیا در قزاقستان برگزار می گردد.
فدراسیون کشتی عباس جدیدی قهرمان جهان و المپیک را بعنوان نماینده ایران در این انتخابات معرفی نمود.
جدیدی همینطور نامزد پست دبیرکلی شورای کشتی آسیا خواهد شد.
عباس جدیدی در اینباره اظهار نمود: بامداد امروز علیرضا دبیر رئیس فدراسیون، بنده برای انجام ملاقاتی دوستانه به فدراسیون کشتی دعوت کرد و در آنجا به من اعلام نمود که من را به عنوان نماینده ایران برای انتخابات شورای کشتی آسیا معرفی کرده است.
وی افزود: در واقع من در عمل انجام شده قرار گرفتم اما با عنایت به این که همه ی ما به کشتی کشور دین داریم، وظیفه خود می دانم که تمام تلاشم را برای اعتلای ورزش ملی کشور انجام دهم.
جدیدی تصریح کرد: قصد دارم بعنوان دبیرکل شورای کشتی آسیا کاندید شوم چونکه این پست یک سمت اجرایی می باشد و می توانم به کشتی کشورم کمک کنم.
دارنده مدال های نقره المپیک و طلای جهان عنوان کرد: دوست دارم به کشتی کشور کمک کنم و اثرگذار باشم و بطور قطع در صورت انتخاب شدن تمام تلاش خویش را برای اعتلای کشتی ایران خواهم کرد.
او در آخر از تمامی کسانی که در حوزه شورای کشتی آسیا مسئولیت داشته و کوشیده اند قدردانی کرد.
منبع:

1399/10/23
12:21:07
0.0 / 5
776
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد