دفاع شخصی
اتحادیه جهانی كشتی:

پرونده قضایی علی حسینی صرفا جنایی است

پرونده قضایی علی حسینی صرفا جنایی است

به گزارش دفاع شخصی اتحادیه جهانی کشتی به خبر در ارتباط با کشتی گیر اندیمشکی که به افترا قتل در انتظار قصاص است، واکنش نشان داد


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، مهدی علی حسینی فرنگی کار جوان اندیمشکی در سال ۹۴ طبق اعلام دادگاه متهم به قتل شد و بعد از ۵ سال حبس قرار بود روز یک شنبه قصاص شود که برمبنای اعلام برادر این کشتی گیر، حکم اعدام وی یک هفته به تاخیر افتاد.
طی روزهای گذشته تعداد زیادی از چهره های شاخص کشتی ایران ضمن تسلیت به خانواده مقتول که فرزند جوان خودرا از دست داده اند، خواهان بخشش کشتی گیر ۳۰ ساله اندیمشکی از طرف خانواده مقتول شدند.
اتحادیه جهانی کشتی نیز به این اتفاق واکنش نشان داد و اعلام نمود این مساله یک پرونده جنایی است.
اتحادیه جهانی کشتی در این زمینه نوشت: اتحادیه جهانی کشتی بوسیله رسانه ها در جریان پرونده مهدی علی حسینی قرار گرفت. ما در حال جمع آوری اطلاعات در این زمینه هستیم. بنظر می رسد این مساله فقط یک پرونده جنایی است و ارتباطی به سابقه ورزشی او ندارد. بوسیله فدراسیون کشتی ایران باخبر شدیم که وی یک کشتی گیر در سطح استان و منطقه است و در رقابت های ملی و بین المللی حضور نداشته است. اتحادیه جهانی کشتی قبل از آنکه تصویری واضح از این مساله داشته باشد، درباره آن اظهار نظر نمی کند.

1399/10/26
12:23:15
0.0 / 5
784
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد