دفاع شخصی
لیگ برتر تكواندو؛

كار بزرگ فرمانیه و صعود به نیمه نهایی

كار بزرگ فرمانیه و صعود به نیمه نهایی

پرونده دور مقدماتی رقابتهای لیگ برتر تکواندو باشگاههای کشور با معرفی دو تیم صعود کننده به مرحله نهایی در خانه تکواندو بسته شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، رقابتهای گروه دوم از نوزدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر تکواندو باشگاههای کشور جام خلیج فارس، گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور تیم های نفت آبادان، دانشگاه آزاد، لوازم خانگی کن، پارسیان البرز و فرمانیه به مدت دو روز در خانه تکواندو انجام شد که در آخر لوازم خانگی کن به همراه فرمانیه‬ راهی مرحله نهایی شدند.
کار بزرگ این گروه را فرمانیه رقم زد که موفق شد بعد از باخت برابر کن، امتیازات لازم را برای صعود به نیمه نهایی کسب کرده و دانشگاه آزاد یکی از مدعیان سالهای اخیر را از دور مسابقات خارج کند.
در اختتام رقابتهای گروه دوم لوازم خانگی کن با ۱۲ امتیاز از ۴ پیروزی موفق شد بعنوان تیم نخست جواد صعود به مرحله نیمه نهایی راه کسب کردند. فرمانیه در این گروه با ۷ امتیاز دوم شد و تیم های دانشگاه آزاد با ۵، پارسیان البرز با ۴ و نفت آبادان هم بدون امتیاز از صعود بازماندند.
در بازی های هفته پنجم فرمانیه به دیدار دانشگاه آزاد رفت که در آخر با کسب تساوی ۴ بر ۴ جواز صعود به نیمه نهایی را کسب نمود. ایمان کاظمی، محمد مقدم فر، مهدی محمودی، حمیدرضا بدری برای فرمانیه، دانیال بزرگی، کریم سام دلیری، امیررضا صفرخانلو، و سهیل ابوالقاسم پور صاحب پیروزی شدند.
لوازم خانگی کن هم برابر پارسیان البرز ۷ بر یک صاحب پیروز شد. محمد طاها شمخالی، رضا جمشیدپور، امیرضمامنی، محمد حسین زاهدی، حامد اصغری، عرفان مرادی، و امیرعلی پروینی در ترکیب کن صاحب پیروزی شدند. مهران سعیدی و سینا احمدنژاد هم ۲ پیروزی پارسیان البرز را کسب کردند.
نتایج کامل بازی ها:
هفته اول:
* دانشگاه آزاد ۴- پارسیان البرز ۴
* لوازم خانگی کن ۷ - نفت آبادان یک
هفته دوم:
* فرمانیه صفر - لوازم خانگی کن ۷
* پارسیان البرز ۷ - نفت آبادان یک
هفته سوم:
* دانشگاه آزاد ۷ - نفت آبادان یک
* فرمانیه ۷ - پارسیان البرز یک
هفته چهارم:
* فرمانیه ۷ - نفت آبادان یک
* دانشگاه آزاد ۲ - لوازم خانگی کن ۶
هفته پنجم:
* فرمانیه ۴ - دانشگاه آزاد ۴
* لوازم خانگی کن ۶ - پارسیان البرز ۲

1399/10/30
11:20:13
0.0 / 5
1219
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد