دفاع شخصی
لیگ برتر تكواندو بانوان؛

گام بلند البرزی ها در راه قهرمانی

گام بلند البرزی ها در راه قهرمانی

به گزارش دفاع شخصی دیدار مهم هفته دوم از رقابتهای لیگ برتر تکواندو بانوان با برتری فتح صدر البرز به پایان رسید تا این تیم گام مهمی برای کسب عنوان قهرمانی بردارد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، در ادامه رقابتهای لیگ برتر تکواندو بانوان کشور و از هفته دوم تیم فتح صدر البرز و لوازم خانگی کن به مصاف هم رفتند. دیداری که تقابل ستاره های ملی پوش تکواندو بانوان ایران بود و جذابیت های فراوانی داشت در نهایت به سود تیم البرزی به پایان رسید.
این دیدار را فتح صدر البرز که ملی پوشان بیشتری در اختیار داشت و با بهترین نفرات به میدان آمده بود بهتر آغاز کرد و با قدرت خاتمه داد تا با این پیروزی گام بلندی برای کسب عنوان قهرمانی بردارد.
دو پیروزی مبینا کولیوند و مریم ملکوتی خواه در اوزان ۴۶- و ۴۹- کیلوگرم به ترتیب برابر نگار اسماعیلی و زهرا علیزاده از فتح را دو بر صفر پیش انداخت. در ادامه دو نماینده احتمالی ایران در مسابقات کسب سهمیه، در وزن ۵۳- کیلوگرم به مصاف هم رفتند و این مهلا مؤمن زاده تکواندوکار تیم «کن» بود که ۲۱ بر ۱۴ ناهید کیانی (راند دوم کیانی ۱۰ اخطاره شد) را شکست داد تا اختلاف دو تیم را به حداقل برسد.
طیبه پارسا از فتح و تینا مدانلو از «کن» که هر دو در اردوی تیم ملی حضور دارند، یک مبارزه جذاب و پر تکنیک را در وزن ۵۷- کیلوگرم به نمایش گذاشتند که در انتها پارسا با برتری ۳۴ بر ۳۱ فتحی ها را ۳ بر یک پیش انداخت.
پس از این فتحی ها توسط یلدا ولی نژاد در وزن ۶۲- کیلوگرم، پریسا جوادی در وزن ۶۷- کیلوگرم، ملیکا میرحسینی در وزن ۷۳- کیلوگرم و اکرم خدابنده در وزن ۷۳+ کیلوگرم چهار پیروزی دیگر به ترتیب برابر نسترن ولیزاده، زهرا شیدایی، ملیکا میرحسینی و شهربانو دامغانی نژاد کسب کرده و در نهایت ۷ بر یک پیروز از میدان خارج شدند.
این مسابقات در سالن خانه تکواندو جریان دارد.

1399/11/03
22:29:27
0.0 / 5
866
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد