دفاع شخصی
ملی پوش كشتی:

متاهلم و بیكار!

متاهلم و بیكار!

دفاع شخصی: دارنده مدال های طلای آسیا و برنز بازی های آسیایی از بی توجهی مسئولان نسبت به وضعیت قهرمانان کشتی گلایه نمود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، رضا اطری، ملی پوش کشتی با گلایه از بی توجهی مسئولان نسبت به وضعیت قهرمانان کشتی اظهار داشت: خدا را شکر پس از عمل جراحی مینیسک پایم که حدود یک ماه پیش از رقابت های انتخابی انجام شد، به شرایط خوب بدنی بازگشته ام. تمرینات خوب و پرفشاری را زیر نظر کادر فنی در اردوهای تیم ملی انجام می دهیم و وارد فاز تمرینات المپیکی شده ایم.

دارنده مدال طلای آسیا در مورد شرایطش در وزن ۵۷ کیلوگرم اشاره کرد: انگیزه بسیار خوبی برای کار کردن دارم، با همین انگیزه یک ماه بعد از عمل جراحی پایم و بدون آمادگی جسمانی و تمرینات کافی در انتخابی حضور یافتم تا شانس حضور در المپیک را داشته باشم. الان بعد از برگزاری ۲ مرحله اردو، وضعیت جسمانی و فنی خوب است و پیشرفت زیادی کرده ام.

دارنده سهمیه المپیک توکیو در مورد حضورش در این مسابقات اظهار داشت: ابتدا باید بگویم پیراهن تیم ملی حق شخصی کسی نیست و باید برای به دست آوردن آن کوشش کرد. کسی می تواند این پیراهن را بپوشد که تمامی حریفان خودرا از پیش رو برداشته باشد و حرفی برای گفتن باقی نگذاشته باشد. من تابع تصمیم کادر فنی هستم و هرجایی که صلاح بدانند به میدان می روم. بعنوان سرباز این کشور فشار تمرینات و حضور در وضعیت قرنطینه را تحمل می نماییم و وظیفه ماست که برای اهتزاز پرچم کشورمان در المپیک بجنگیم.

اطری با اعلان اینکه هدفش تنها کسب مدال در المپیک است اظهار داشت: مشکلی برای برگزاری انتخابی ندارم چونکه هدفم کسب مدال است و سه سال است که شرایط سخت تمرینات را تحمل می کنم که به مدال دست یابم. به عشق کشتی، به عشق ورزش و به عشق مردم کشورم تمرین می کنم و فشارها را تحمل می کنم تا ملت ایران را شاد کنم و این انگیزه درونی من است. وضعیت بدنی ام خوب شده و بهترین تمریناتم را بهتر از سالهای قبل و با انگیزه تر انجام می دهم، ۳ سال رفته ام و نتیجه نگرفتم و امسال سال المپیک است و مطمئن باشید کم نمی گذارم و با تمام وجود و هرچه از خود دارم می گذارم تا به مدال برسم.

آزادکار وزن ۵۷ کیلوگرم در مورد شرایط و امکانات اردویی اظهار داشت: وضعیت تغذیه و اسکان در اردوهای تیم ملی نسبت به گذشته خیلی بهتر شده و جا دارد از مسئولان فدراسیون که واقعا برای کشتی و کشتی گیران کار می کنند، قدردانی کنم. البته هرچقدر هم که شرایط خوب باشد، باز هم دغدغه هایی وجود دارد که ذهن ورزشکاران درگیر خود کند و موجب شود نتوانند آنطور که باید تمرینات خودرا انجام دهند.

وی افزود: با توجه به این که تمام وقت ما در اردوهای تیم ملی می گذرد و شغلی نداریم، اگر وضعیت حقوقی ما مشخص شود و یا اینکه در جایی استخدام شویم خیلی خوب است تا دیگر دغدغه ای در هنگام تمرین کردن نداشته باشیم. من متأهل هستم اما نه درآمد دارم و نه بیمه، با خرج پدرم زندگی ام می چرخد و جای تعجب است با آنکه لیسانس و مدال بازی های آسیایی را دارم و شامل قانون استخدام قهرمانان نیز می شوم اما شرایط استخدامم فراهم نمی گردد. از مسئولان می خواهم که پیگیر شغل قهرمانان باشند تا ما نیز بدون دغدغه به تمرینات خود بپردازیم.

وی در آخر اشاره کرد: در این چند وقت اخیر کشتی بیشتر دیده شده و مسئولان فدراسیون نیز واقعا برای کشتی کار می کنند اما یک چیز درونی در کشتی گیران است که اعتماد به نفس آنها را پایین می آورد و آن نیز مشکلات و دغدغه های این قشر زحمتکش و ساعی است.

منبع:

1399/11/06
17:55:04
0.0 / 5
900
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد