دفاع شخصی
طباطبایی عنوان كرد:

عضویت یك ایرانی فدراسیون جهانی كاراته دستاورد مهمی است

عضویت یك ایرانی فدراسیون جهانی كاراته دستاورد مهمی است

رئیس فدراسیون کاراته اظهار داشت: رایزنی ها درباب عضویت یک ایرانی در کمیته فنی از چند ماه قبل شروع شده بود و در نهایت با انتخاب دکتر امینی دستاورد مهمی برای کاراته ایران بدست آمد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، سید حسن طباطبایی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کاراته گفت: انتخاب دکتر امینی بعنوان عضو کمیته فنی فدراسیون جهانی کاراته دستاورد مهمی برای کاراته ایران است. رایزنی ها درباب عضویت دکتر امینی در کمیته فنی از چند ماه قبل توسط فدراسیون کاراته، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک شروع شد تا اینکه عصر روز جمعه با نامه فدراسیون جهانی به فدراسیون کاراته این اتفاق مهم رخ داد.
وی اضافه کرد: کسب کرسی در کمیته فنی فدراسیون جهانی کاراته، حاصل انسجام و هماهنگی تمام ارکان ورزش همچون وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون کاراته بود.
طباطبایی افزود: اهمیت این انتخاب زمانی دو چندان می شود که بدانیم کرسی های بین المللی ورزش که در اختیار بانوان بوده، بسیار اندک است. خیلی خوشحال هستیم که دکتر امینی توسط فدراسیون جهانی انتخاب شده برای اینکه کرسی های بین المللی می تواند در آینده به کاراته ایران کمک نماید.
رییس فدراسیون کاراته اشاره کرد: خاصیت مهم دیگر این کرسی، بهتر شدن روابط فدراسیون کاراته با فدراسیون جهانی است. حضور مسئولان فدراسیون کاراته در مجامع بین المللی و ارائه برنامه های مورد نظر، بطور قطع روابط کاراته ایران با کاراته جهان را بهتر از گذشته می کند.

رئیس فدراسیون کاراته در آخر عنوان داشت: از شروع فعالیتم در فدراسیون کاراته برنامه جامعی برای کسب کرسی های بین المللی داشتیم. قدرت و جایگاه کاراته ایران به شکلی است که نباید تنها به همین کرسی بسنده کرد. ما باید تلاش نماییم که در آینده ای نزدیک کرسی های دیگری در فدراسیون جهانی و فدراسیون آسیا بدست آوریم.

1399/11/12
21:12:52
0.0 / 5
786
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد