دفاع شخصی
میثم زارع:

می خواهم باردیگر به تشك كشتی برگردم

می خواهم باردیگر به تشك كشتی برگردم

كرمانشاه كشتی گیر ملی پوش كنگاوری كه سال قبل به سبب سانحه تصادف گرفتار ضایعه نخاعی شده بود، اظهار داشت: می خواهم بعد از بهبودی كامل باردیگر به تشك كشتی برگردم.


میثم زارع در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به حادثه ای که اواخر مهر سال قبل برایش رخ داد، اظهارکرد: در این سانحه رانندگی که در راه همدان به روستای محل زندگیم – طاهر آباد شهرستان کنگاور – اتفاق افتاد، گرفتار ضایعه نخاعی شدم، بگونه ای که از ناحیه گردن به پایین حسی نداشتم.
وی اشاره کرد: بعد از پیگیری های مسئولین و به ویژه رئیس فدراسیون برای ادامه درمان به تهران اعزام شدم و درمانم را آنجا ادامه دادند.
دارنده مدال برنز مسابقات کشتی آزاد نوجوانان جهان بابیان اینکه در طول این مدت تمام هزینه های درمانش توسط رئیس فدراسیون کشتی پرداخت شده، اضافه کرد: در طول ماه های گذشته که تحت درمان هستم، روند بهبودی را به سرعت طی کرده و حتی حالا می توانم روی پاهایم بایستم و آنها را تکان بدهم، اما هنوز نمی توانم راه بروم.
وی اشاره کرد: آنطور که پزشکان می گویند، به مرور می توانم بهبودی کامل خودرا باردیگر بدست آورم، اما نگفته اند که چه مدت طول می کشد.
زارع اضافه کرد: هم اکنون هفته ای دو نوبت برای انجام بازتوانی به یک کلینک بخش خصوصی می روم و تحت نظر کادر درمان ادامه روند درمان را طی می کنم. از همان زمانی هم که به تهران اعزام شدم، خانواده ام نیز به اینجا آمده اند و الان در تهران ساکن هستیم تا زمانی که درمانم را بصورت کامل پشت سر بگذارم.
وی از علاقمندی اش برای بازگشت به تشک کشتی بعد از اختتام درمان گفت و اضافه کرد: می خواهم که بعد از بهبودی باردیگر به کشتی برگردم، چونکه هنوز کشتی را دوست دارم.
دارنده مدال نقره نوجوانان آسیا در آخر از حمایت های رئیس فدراسیون در طول این زمان قدردانی کرد.1399/04/06
14:09:58
5.0 / 5
2419
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد