دفاع شخصی
رئیس هیأت كاراته استان مركزی اعلام كرد؛

تجلیل از كاراته كاهای مدافع سلامت در استان مركزی

تجلیل از كاراته كاهای مدافع سلامت در استان مركزی

رئیس هیأت کاراته استان مرکزی اظهار داشت: هیأت کاراته استان مرکزی مطابق وظیفه اجتماعی خود، لازم می داند از ورزشکاران و کاراته کاها مدافعان سلامت استان تقدیر کند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، جمشید زند بامداد سه شنبه در مراسم تجلیل از کاراته کاهای مدافع سلامت در اراک، اظهار نمود: کرونا طی یکسال گذشته بر تمام کارهای افراد در سراسر دنیا شامل کارهای اقتصادی، اجتماعی تا ورزشی تاثیر گذاشته است.
جمشید زند اضافه کرد: مدافعان سلامت در حوزه بهداشت و درمان در طول این مدت با از خود گذشتگی و ایثار خدمات بی شائبه ای را به مردم بخصوص بیماران کرونایی عرضه دادند.
وی با اشاره به اینکه، مردم قدردان زحمات کادر درمان هستند، بیان کرد: هیأت کاراته استان مرکزی مطابق وظیفه اجتماعی خود، لازم دانست از مدافعان سلامت که به شکلی در هیأت کاراته فعالیت دارند همچون کاراته کاها و مربیان که طی دوران کرونا به عرضه خدمات به مردم مشغول بوده اند، تقدیر کند.
زند افزود: امروز با رعایت پروتکل های بهداشتی مراسم تقدیر و تجلیل از این افراد اجرا شد.
رئیس هیأت کاراته استان مرکزی اشاره کرد: باتوجه به شیوع موج چهارم کرونا، مردم پروتکل های بهداشتی را بیشتر از پیش رعایت نمایند تا بعنوان کشور برتر این دوره سخت را هم پشت سر بگذاریم.
گفتنی است در این مراسم هیأت کاراته استان مرکزی از کاراته کاهای مدافع سلامت استان مرکزی با اهدای لوح قدردانی نمود.

1399/12/07
23:34:16
0.0 / 5
1173
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد