دفاع شخصی
جزئیات رای صادره دادگاه عالی ورزش

CAS: كمیسیون انضباطی فدراسیون جهانی جودو باردیگر تصمیم گیری كند

CAS: كمیسیون انضباطی فدراسیون جهانی جودو باردیگر تصمیم گیری كند

دفاع شخصی: دادگاه عالی ورزش، پرونده جودوی ایران را به کمیته انضباطی فدراسیون جهانی ارجاع داد تا درباره آن باردیگر تصمیم گیری شود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، سرانجام دادگاه عالی ورزش (CAS) رای خویش را درباره پرونده تعلیق جودوی ایران اعلام نمود و آنرا به فدراسیون جهانی جودو ارجاع داد.

دادگاه CAS تصمیمات صادر شده توسط کمیسیون انضباطی فدراسیون جهانی جودو که ایران را از کلیه مسابقات، فعالیتهای اداری و اجتماعی سازمان یافته یا مجاز تعلیق کرده بود، لغو نمود.

در ادامه بیانیه CAS آمده است: ایران نخستین درخواست تجدیدنظر خویش را در دادگاه عالی ورزش ضد این تصمیم در تاریخ ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۹ انجام داد که این فرجام خواهی در ابتدا رد شد.

دومین درخواست تجدیدنظر توسط ایران زمانی داده شد که فدراسیون جودو ایران به رای 22 اکتبر 2019 فدراسیون جهانی در خصوص محرومیت فدراسیون جودوی ایران از کلیه مسابقات و فعالیت های اجتماعی تا زمانی که تضمین های محکم بدهد که به اساسنامه فدراسیون جهانی جودو احترام می گذارند، اعتراض کرد.

در نهایت هیات CAS تشخیص داد که ایران اساسنامه فدراسیون جهانی جودو را به شدت نقض کرده است و باید مجازاتی متناسب با آن در نظر گرفته شود اما نوع مجازات فعلی (تعلیق به مدت نامحدود) هیچ پایه قانونی در مقررات فدراسیون جهانی جودو ندارد. بر این اساس، هیأت تجدیدنظر تصمیم کمیسیون انضباطی فدراسیون جهانی جودو را در ۲۲ اکتبر ۲۰۱۹ لغو نمود و این مورد باردیگر برای تصمیم گیری به کمیسیون انضباطی فدراسیون جهانی جودو ارجاع داده می شود.

منبع:

1399/12/12
09:36:01
0.0 / 5
1043
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد