دفاع شخصی
با اشاره به برگزاری لیگ برتر كاراته؛

حاج غلامعلی: مسابقات با كیفیتی را شاهد بودیم

حاج غلامعلی: مسابقات با كیفیتی را شاهد بودیم

سرمربی تیم کاراته مس رفسنجان اظهار داشت: لیگ برتر در سطح فنی بسیار خوبی انجام شد و تیم مس رفسنجان با برتری مقابل همه رقبا ثابت کرد شایسته ترین تیم برای قهرمانی است.سرمربی تیم مس رفسنجان با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: چند سالی است در لیگ برتر حضور دارم، ولی در این دوره نحوه و شیوه برگزاری به صورت کلی تغییرات زیادی داشت و واقعاً چنین مسابقات با کیفیتی برگزار نشده بود.
سجاد حاج غلامعلی افزود: پس از دوری یکساله کاراته کاها از میدان مسابقات به سبب شرایط کرونا، کاراته به چنین مسابقات با کیفیتی نیاز داشت. حضور ۲۳ تیم در این مسابقات که درصد بالای آنرا جوانان با آتیه تشکیل می دادند به میزبان قابل توجهی برای کاراته ایران مفید خواهد بود و در آینده ای نه چندان دور از همین لیگ شاهد درخشش کاراته کاهای با استعداد در میادین مهم بین المللی خواهیم بود.
حاج غلامعلی درباب تیم مس رفسنجان هم اظهار داشت: تیم ما خیلی عالی مبارزات را آغاز کرد. برای این مسابقات برنامه و استراتژی خاصی طراحی نموده بودیم که از همان روز نخست با همان برنامه گام به گام پیش رفتیم و نفرات ما عملکرد خوبی داشتند و در مبارزه فینال هم طبق خواسته ما پیش رفتند و در نهایت بعنوان قهرمانی دست پیدا کردیم.
سرمربی تیم مس رفسنجان در آخر از کمیته برگزاری مسابقات و همین طور مسئولان باشگاه صنعت مس رفسنجان تشکر و تقدیر نمود.


1399/12/16
23:08:09
0.0 / 5
1259
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد