دفاع شخصی

میرهاشم حسینی تورنمنت بلغارستان را از دست داد

میرهاشم حسینی تورنمنت بلغارستان را از دست داد

به گزارش دفاع شخصی سرمربی تیم ملی تکواندو از غیبت چهره المپیکی ایران در تورنمنت بلغارستان به علت تب و لرز آگاهی داد و اظهار داشت: صلاح ندانستیم میرهاشم حسینی با این شرایط به میدان برود.فریبرز عسکری در گفتگو با ایسنا، با بیان این خبر اظهار نمود: میرهاشم حسینی به علت سرماخوردگی و داشتن تب و لرز امکان حضور در این تورنمنت یک روزه را ندارد و کادر فنی تیم ملی صلاح ندید وی با این شرایط به مصاف رقبا برود.

سرمربی تیم ملی تکواندو، درباره پاسخ تست کرونای میرهاشم حسینی، اظهار داشت: خوشبختانه تست کرونای میرهاشم حسینی و همه اعضای تیم منفی اعلام گردید و مشکلی از این بابت وجود ندارد. مشکل حسینی فقط سرماخوردگی و تب و لرز ناشی از آن است.

وی درباره نحوه برگزاری مسابقات و محدودیت های میزبان در شرایط شیوع ویروس کرونا، اظهار داشت: همه اعضای تیم ها در محوطه هتل قرنطینه هستند و کسی حق خروج از هتل را ندارد، در صورتیکه فردی از هتل بیرون برود مبلغ ۵۰ یورو جریمه می شود و باید تست کرونا بدهد تا بتواند به هتل بازگردد. همه موطفند در اتاق هایشان تمرین کنند و فقط برای مسابقه تنها با مربی خود و بدون همراه دیگر یا تماشاگر به یک سالن بسته و جمع و جور می روند. نوع جدیدی از برگزاری مسابقات را شاهد می باشیم که هیچکس تجربه آنرا نداشته است. امیدوارم همه چیز به خوبی پیش برود.

عسکری درباره سطح مسابقات هم تصریح کرد: خدا را شکر بچه ها حالشان خوب است. بسیاری از المپیکی ها در این مسابقات شرکت کرده اند و مسابقات از حالت تورنمنت خارج شده و تبدیل به گرندپری شده است. در دو وزن سروش احمدی و مهران برخورداری قرعه سختی داریم و مسابقات در یک روز برگزار می گردد.

منبع:

1399/12/18
11:57:20
0.0 / 5
784
تگها: المپیك , تیم , شركت
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد