دفاع شخصی
حسنی پور :

شروع لیگ جهانی پیام خوبی برای كاراته دنیاست

شروع لیگ جهانی پیام خوبی برای كاراته دنیاست

به گزارش دفاع شخصی مربی تیم ملی کاراته اظهار داشت: پس از یکسال دوری از میادین بین المللی، آغاز فصل جدید رقابت های لیگ جهانی کاراته پیام خوبی برای کاراته کاهای سراسر دنیا خواهد داشت.سعید حسنی پور در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان مطلب فوق عنوان کرد: کاراته کاهای دنیا پس از یک سال دوری از میادین بین المللی بی صبرانه برای آغاز فصل جدید رقابت ها لحظه شماری می کنند و خدا را باید شکر نماییم که طی روزهای آینده شاهد مسابقات کاراته وان به میزبانی ترکیه در شهر استانبول خواهیم بود و این یک پیام مثبت برای کاراته جهان است.
وی افزود: هشت مرحله از اردوهای آماده سازی را قبل از اعزام به استانبول پشت سر گذاشتیم و نفرات تیم شرایط بدنی و فنی خوبی دارند و انتظار داریم با عنایت به آنکه با حضور در مسابقات سوپر لیگ و قرار گرفتن در شرایط مسابقه انتظار داریم کاراته کاها روی تاتامی استانبول عملکرد خوبی داشته باشند.
مربی تیم ملی کاراته اظهار داشت: هدف اصلی ما مسابقات مراکش، کسب سهمیه پاریس و در نهایت بازی های المپیک است بتوانیم آماده تر به میدان برود. در اینجا جا دارد از فدراسیون برای فراهم کردن بهترین شرایط برای برگزاری اردوهای آماده سازی تشکر کنم.
حسنی پور ضمن اشاره به رقابت های استانبول اظهار داشت: با عنایت به بررسی که روی فهرست کاراته کاهای حاضر در کاراته وان استانبول داشتیم، تقریباً بهترین های دنیا همچون تیم های قدرتمندی چون آذربایجان، اوکراین، قزاقستان، روسیه و تقریباً همه آنها که سهمیه کسب کردند غیر از ژاپن در این مسابقات حاضر هستند و رقابت های سطح بالایی را پیشبینی می نماییم.
وی در انتها اظهار داشت: در رقابت های استانبول به دنبال عملکرد مناسبی از جانب کاراته کاها هستیم. باید بازخورد یکسال دوری از لیگ جهانی و شش مرحله از تمرینات اردویی را از این تیم بگیریم. رقابت های ترکیه در راه آماده سازی برای رسیدن به اهدافی است که در بالا تشریح کردم و ان شاءالله گام به گام برای کسب موفقیت در توکیو پیش خواهیم رفت.


منبع:

1399/12/20
18:16:53
0.0 / 5
863
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد