دفاع شخصی

برنامه اردوهای تیم ملی تكواندو

برنامه اردوهای تیم ملی تكواندو

به گزارش دفاع شخصی فدراسیون تکواندو برنامه اردوی آماده سازی تیم ملی را در سال جدید اعلام نمود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، اردوی تیم های ملی تکواندو و پاراتکواندو مردان و زنان در سال ۱۳۹۹ تمام می شود. تیم ملی تکواندو بانوان که با ترکیب مهلا مؤمن زاده، غزل سلطانی، ناهید کیانی، کوثر اساسه، پریسا جوادی، یلدا ولی نژاد، ملیکا میرحسینی و زهرا پوراسماعیل در تورنمنت بین المللی ترکیه شرکت کرده بود بلافاصله بعد از بازگشت از این رویداد، امروز (یکشنبه - ۲۴ اسفندماه) اردوی خویش را به پایان رساند و از ۶ فروردین ماه ۱۴۰۰ مرحله جدید تمرینات خویش را آغاز می کند.
هدایت این نفرات برعهده مهرو کمرانی بعنوان سرمربی و فاطمه صفرپور و ریحانه فولادی بعنوان مربیان است.
همچنین مرحله پایانی تمرینات دو ملی پوش المپیکی پاراتکواندو در سال ۱۳۹۹ که به میزبانی جزیره کیش در حال برگزاری بود، امروز (یکشنبه - ۲۴ اسفندماه) به اتمام رسید.
مهدی پوررهنما و اصغر عزیزی دو ملی پوش پاراتکواندو کشورمان هستند که موفق به کسب سهمیه بازی های پارالمپیک توکیو شده اند و تمرینات خویش را زیر نظر پیام خانلرخانی بعنوان سرمربی و مهدی احمدی بعنوان مربی پیگیری می کنند.
تمرینات تیم ملی پاراتکواندو بانوان با ترکیب رایحه شهاب، فاطمه دودانگه، رزا ابراهیمی و مریم عبدالله پور امروز (یکشنبه - ۲۴ اسفندماه) تمام می شود و مرحله جدید تمرینات از ۷ فروردین ماه شروع می شود.
تیم ملی تکواندو مردان کشورمان هم که به منظور حضور در تورنمنت و اردوی مشترک با تکواندوکاران بلغارستان در این کشور به سر می برد، روز چهارشنبه - ۲۷ اسفندماه به ایران باز می گردد که هوگوپوشان به استراحتی چند روزه می روند و ۷ فروردین ماه مرحله جدید تمرینات خویش را آغاز می کنند. آرمین هادی پور، میرهاشم حسینی، سجاد مردانی، سروش احمدی، حسین لطفی، امیرمحمد بخشی و مهران برخورداری نفرات حاضر در اردوی تیم ملی هستند.
هدایت این نفرات برعهده فریبرز عسکری بعنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی بعنوان مربی است.


منبع:

1399/12/24
22:47:41
0.0 / 5
860
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد