دفاع شخصی

جودوكاران اعزامی به قزقیزستان تست كرونا دادند

جودوكاران اعزامی به قزقیزستان تست كرونا دادند

به گزارش دفاع شخصی بعد از منفی اعلام شدن تست کرونا جودوکاران اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا، از امروز مرحله دوم اردوی تمرینی تیم ملی شروع شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، رقابتهای جودو قهرمانی آسیا در حالی از روز ۱۷ فروردین ماه به میزبانی قرقیزستان و با حضور جودوکارانی از ۳۲ کشور آغاز خواهد شد که تیم ملی جودو ایران با تلفیقی از نوجوانان، جوانان و بزرگسالان راهی این رقابت ها خواهد شد.
به همین دلیل مرحله دوم تمرینات ملی پوشان اعزامی به این دوره از مسابقات از امروز (پنج شنبه- پنجم فروردین ماه) در آکادمی ملی المپیک آغاز شد، ملی پوشان بامداد امروز ابتدا تست کرونا دادند و بعد از آن مجوز حضور در اردوی تیم ملی صادر شد. طبق برنامه ریزی مسؤلان فدراسیون جودو در نهایت تصمیم بر این شد که با هدف پشتوانه سازی تیم ملی بزرگسالان تیمی با ترکیبی از سه رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به قرقیزستان اعزام شود.
بر همین اساس محمد محمدی بریمانلو در وزن ۷۳- کیلوگرم، امین کامیابی در وزن ۸۱- کیلوگرم، قاسم باغچقی در وزن ۹۰- کیلوگرم، علی پرهیزگاری در وزن ۱۰۰- کیلوگرم و سعید کرجی در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم به این مسابقات اعزام خواهند شد.

طبق برنامه ۱۶ فروردین ماه ساعت ۱۵ به وقت محلی قرعه کشی مسابقات انجام می شود. ۱۷ فروردین ماه جودوکاران دو وزن ۶۰- و ۶۶- کیلوگرم به روی تاتامی خواهند رفت.۱۸ فروردین ماه ۷۳- و ۸۱- کیلوگرم مبارزات خویش را انجام خواهند داد و ۱۹ فروردین ماه هم مبارزات سه وزن ۹۰-، ۱۰۰- و ۱۰۰+ کیلوگرم برگزار می گردد. ۲۰ فروردین ماه هم با برگزاری رقابتهای بخش تیمی، پرونده این مسابقات بسته خواهد شد.

1400/01/10
11:20:21
5.0 / 5
768
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد