دفاع شخصی
میرهاشم حسینی:

با تمام توان در المپیك مبارزه می نماییم

با تمام توان در المپیك مبارزه می نماییم

چهره المپیکی تکواندوی ایران اظهار داشت: یک گام تا المپیک باقی مانده و همه باید با تلاش مضاعف و قدم محکم این پله آخر را هم پشت سر بگذاریم تا بتوانیم دل مردم عزیز ایران را شاد نماییم.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، میرهاشم حسینی با تبریک سال نو، اظهار داشت: سال 1399 بر خلاف آن چیزی که پیشبینی می کردیم، خوب نبود. ویروس منحوس کرونا تمام برنامه های ورزشکاران را بهم ریخت و بازی های المپیک، جهانی، قهرمانی آسیا را به تعویق انداخت.
وی اضافه کرد: اسفند 1398 مسابقات قهرمانی آسیا را پیش رو داشتیم که با شیوع کرونا معوقه و به ماه های ابتدایی سال 1399 موکول شد اما با این وجود باز هم رقابت ها لغو شد. با عنایت به این که رویدادی نداشتیم تمام اردوها لغو شد و ما هم بالاجبار تمرینات را به صورت مجازی پیگیری کردیم اما طبیعتا تمرین چندان جدی نبود.
المپین وزن 68- کیلوگرم تکواندو کشورمان اظهار داشت: فکر می کردیم نهایتا تا اردیبهشت ماه به اردو برمی گردیم و تمرینات را به صورت جدی آغاز می نماییم اما با عنایت به شرایط این مورد کمی طولانی تر شد و از این نظر واقعا ضربه خوردیم. نه تنها ما بلکه تمام مردم از کرونا ضربه خوردند.
حسینی در ادامه اظهار داشت: تمرینات مجازی را نمی توان خیلی جدی تلقی نمود چونکه کادرفنی بالا سر ما نیستند و پس از مدتی به خاطر فشار زیاد، انگیزه کم می شود. خدا را شکر با پیگیری های صورت گرفته پس از 6 ماه به اردو بازگشتیم و تمرینات خویش را به صورت جدی آغاز کردیم.
وی خاطرنشان کرد: با عنایت به وضع موجود کمی از شرایط مسابقات دور شده ایم و طول می کشد تا به مسابقات و تمرینات بازگردیم اما هم اکنون به آمادگی نسبی رسیده ایم و امیدوارم در رویدادهای پیش رو نتایج خوبی کسب نماییم.
المپین تکواندوی ایران در ادامه اظهار داشت: کادرفنی برنامه منظم و منسجمی را در نظر گرفتند که بر مبنای آن و با قدرت جلو می رویم. پله های رسیدن به المپیک را طی کرده ایم و حالا یک گام تا این آوردگاه بزرگ باقی مانده است؛ باید با تلاش مضاعف و قدم محکم این پله آخر را هم پشت سر بگذاریم و بتوانیم دل مردم عزیز ایران را شاد نماییم.
حسینی تصریح کرد: کرونا زندگی همه ورزشکاران و مردم عادی را مختل کرده و از وقتی آمده بیشتر مردم، کار، زندگی، شغل و حتی عزیزان خویش را از دست داده اند و بسیاری از این مورد آسیب دیده ایم؛ انشالله هر چه زودتر این بیماری ریشه کن شود. کرونا تمام برنامه های ما را بهم ریخت؛ ما قرار بود سال 1399 در بازی های المپیک، قهرمانی جهان اعزام شویم که یک سال به تاخیر افتاده و ما در اوج تمرینات و مسابقات یک وقفه اجتناب ناپذیر داشتیم.
وی اضافه کرد: هدف اصلی ما حضور در بازی های المپیک است، همه تلاش خویش را می نماییم تا با تمام توان در این رویداد بزرگ ورزشی شرکت کرده و انشاءالله با فرصت 5 ماهه ای که در اختیار داریم به اوج آمادگی برسیم.
حسینی ضمن اشاره به اردوی مشترک تیم ملی ایران با بلغارستان اظهار داشت: اردوی مشترکی را با این تیم به مدت 20روز در مرکز جهانی تکواندو پیگیری کردیم و پس از آن 14 اسفند به صوفیه اعزام شدیم تا در تورنمنت و اردویی به میزبانی بلغارستان شرکت نماییم. برای حضور در این تورنمنت که بعد از گذشت 15 ماه از آخرین رویداد برگزار می شد آمادگی خوبی داشتم اما متاسفانه گرفتار سرماخوردگی شدید و تب و لرز شدم و با صلاحدید کادرفنی در این رویداد شرکت نکردم.
المپین تکواندوی ایران در ادامه تصریح کرد: انشاءالله مسابقات قهرمانی آسیا در تاریخ تعیین شده برگزار گردد چون پیش از این هم چند مرتبه به تعویق افتاد. رقابت های آسیایی با عنایت به این که پیش از بازی های المپیک برگزار می گردد از اهمیت ویژه ای برخوردار است، می توانیم خویش را محک بزنیم و میزان آمادگی خویش را بسنجیم.
حسینی در انتها اظهار داشت: انشالله ویروس کرونا از سراسر دنیا ریشه کن شود و مردم به زندگی عادی خود بازگردند. آرزوی سلامتی، تندرستی و شادکامی برای مردم دارم و به امید خدا در سال جدید تنها خوشی و شادی بر زندگی شما عزیزان حاکم باشد.1400/01/11
11:45:43
5.0 / 5
1165
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد