دفاع شخصی
بریمانلو :

تیم ملی جودو جوان و كم تجربه است

تیم ملی جودو جوان و كم تجربه است

به گزارش دفاع شخصی سرگروه تیم ملی جودو ایران اظهار داشت: در ششمین حضور خود در رقابتهای قهرمانی آسیا به دنبال کسب مدال هستم تا راه کسب سهمیه المپیک را برای خود هموار کنم.سرگروه تیم ملی جودو با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: تمرینات خوبی را در اردوهای تیم ملی زیر نظر کادر فنی سپری می نماییم و به امید خدا در مدت زمان باقی مانده با برنامه مربیان به شرایط ایده ال خواهیم رسید.
وی در مورد ترکیب تیم هم اظهار داشت: تیم جوان و با آتیه داریم که با وجود کم تجربه بودن، انگیزه بالایی برای کسب موفقیت دارند و اگر به خودباوری لازم برسند می توانند نتایج خوبی در قرقیزستان کسب کنند. این نفرات سال قبل در مسابقات نوجوانان و جوانان قهرمانی آسیا درخشش خوبی داشته و مدال های با ارزشی کسب کردند. ولی به سبب آنکه نخستین حضور خود در رقابتهای بزرگسالان را تجربه می کنند نمی توان زیاد در مورد نتایج پیش بینی داشت.
بریمانلو افزود: جو مسابقات این رده سنی به سبب حضور تعدادی از چهره های شناخته شده جودو دنیا متفاوت و مبارزه روی تاتامی آن دشوار است. البته باید تاکید کنم که کسب مدال در بیشکک دور از دسترس نیست، کادر فنی زحمت کشیده و اعضای تیم هم تمرینات هدفمندی را پشت سر می گذارند، ولی معتقدم باید به این جوانان فرصت داد، مسابقات قرقیزستان شاید سکوی پرتابی باشد برای تجربه بیشتر و کسب مدال های با ارزش، ضمن اینکه به جوانان تیم هم سفارش می کنم از این فرصت نهایت بهره را برده و هر چه در توان دارند برای موفقیت بکار گیرند.
دارنده برنز مسابقات قهرمانی جهان با اشاره به ترکیب تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا گفت: تیمی با ترکیب جوانان، نوجوانان و بزرگسالان به این مسابقات اعزام می شود و نمی توان با انتظار بالا این جودوکاران را تحت فشار قرار داد. من خودم ششمین دوره است که در این مسابقات شرکت می کنم و تجربه بیشتری دارم و به آنها کمک می کنم. ولی باتوجه به شرایط تیم و با اهمیت تر از آن دوری ۱۸ ماهه از تمرینات، عملکرد خوب برای ما یک نتیجه مناسب خواهد بود.
وی در مورد رقبای خود در وزن ۷۳- کیلوگرم اظهار داشت: با تمام رقبای آسیایی تمرین کرده و مسابقه دادم و الان هم قسمتی از تمرینات به آنالیز رقبا زیر نظر مربی اختصاص دارد و بر طبق آن در تمرینات روی نقاط ضعف و قوت خودم و حریفان کار می نماییم و امیدوارم بتوانم از این مسابقات با دست پر خارج شوم.
بریمانلو در آخر اظهار داشت: از تمام مردم ایران خواهش دارم، فرزندان خود در تیم ملی جودو را دعا کنند. جودو حرکت جدیدی را پس از ۱۸ ماه تعلیق آغاز نموده همه به دنبال نمایش مناسبی از این تیم هستند و امیدوارم بتوانیم پاسخگوی انتظار و محبت مردم باشیم.


منبع:

1400/01/13
15:47:52
5.0 / 5
847
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد