دفاع شخصی
جودو قهرمانی آسیا - بیشكك

حضور میراسماعیلی در اجلاس آسیایی

حضور میراسماعیلی در اجلاس آسیایی

رقابتهای جودو قهرمانی آسیا، اقیانوسیه در حالی از سه شنبه هفته جاری شروع می شود که رئیس فدراسیون برای حضور در اجلاس اتحادیه قاره کهن بامدادان امروز وارد بیشکک شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، قرقیزستان طی روزهای ۱۷ تا ۱۹ فروردین ماه در شهر بیشکک میزبان این دوره از مسابقات است که با حضور ۲۱۶ جودوکار از ۳۰ کشور انجام خواهد شد. آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو بامدادان امروز شنبه ۱۴ فروردین وارد قرقیزستان شد تا از ساعت ۱۵ در جلسه آسیای مرکزی در هتل «اورین» شهر بیشکک حضور پیدا کند. وی نایب رییس منطقه آسیای مرکزی می باشد.
ضمن اینکه جلسه کنگره سالیانه اتحادیه جودو آسیا نیز فردا یکشنبه از ساعت ۱۵ در هتل «جنت ریجنسی» انجام خواهد شد. میراسماعیلی در این سفر ملاقات های رسمی با مقامات آسیایی و رؤسای فدراسیون چند کشور خواهد داشت. در صورت سفر رئیس فدراسیون جهانی به قرقیزستان احتمال دیدار با وی نیز وجود دارد.
اما طبق برنامه اعلام شده از طرف اتحادیه آسیا این دوره از مسابقات ثبت نام تیم ها روز یکشنبه ۱۵ فروردین ماه و مراسم قرعه کشی به همراه جلسه فنی مربیان هم دوشنبه ۱۶ فروردین ماه از ساعت ۱۵ در هتل ریجنسی برگزار می گردد.

رقابتها نیز سه شنبه هفته جاری ۱۷ فروردین ماه با برگزاری مبارزات اوزان ۶۰- و ۶۶- شروع می شود که تیم ملی ایران نماینده ای در این دو وزن ندارد. چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه و در روز دوم جودوکاران ۷۳- و ۸۱- کیلوگرم به روی تاتامی می روند که از ایران محمد محمدی بریمانلو در وزن ۷۳- کیلوگرم و امین کامیابی در وزن ۸۱- کیلوگرم به مصاف رقبای خود خواهند رفت. قاسم باغچقی در وزن ۹۰- کیلوگرم، علی پرهیزگاری در وزن ۱۰۰- کیلوگرم و سعید کرجی در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم نیز پنجشنبه ۱۸ فروردین ماه در روز سوم و پایانی به روی تاتامی می روند.
تیم ملی ایران در دو گروه عازم قرقیزستان می شود. امروز (شنبه) محسن زکریا مربی تیم ملی همراه محمد محمدی بریمانلو، امین کامیابی نیا راهی بیشکک شدند و سایر نفرات و کادر فنی فردا اعزام می شوند.

1400/01/14
19:39:28
5.0 / 5
1268
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد