دفاع شخصی

راه اندازی پایگاه قهرمانی كشتی توسط باشگاه كارون اهواز

راه اندازی پایگاه قهرمانی كشتی توسط باشگاه كارون اهواز

به گزارش دفاع شخصی خوزستان باشگاه کارون اهواز بعد از تیم داری در رده های سنی مختلف در فوتبال، این دفعه مبادرت به تیم داری در کشتی کرده است. مدیریت باشگاه کارون می خواهد با همکاری هیات کشتی خوزستان، یک پایگاه قهرمانی برای کشتی آزاد و فرنگی در اهواز راه اندازی کند.


صفرعلی جمالپور، مدیرعامل باشگاه کارون اهواز در مورد راه اندازی پایگاه قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی در اهواز در گفتگو با ایسنا، اظهارکرد: باشگاه کارون اهواز علاوه بر فوتبال به رشته کشتی هم ورود کرده است و می خواهیم در بخش پایه به صورتی کار نماییم که برای مدت طولانی خوزستان قهرمان کشور باشد.
وی بیان نمود: فضایی را در باشگاه بوجود آورده ایم که می خواهیم در هر دو رشته کشتی آزاد و فرنگی فعالیت داشته باشیم. هم اکنون سالن بدنسازی باشگاه کارون در حد سالن های بدنسازی باشگاه های اروپایی است که می تواند کمک شایانی در پرورش استعدادها داشته باشد.
مدیرعامل باشگاه کارون اهواز افزود: تنها چیزی که برای ما اهمیت دارد، استفاده از مربیان خوب برای کار در بخش پایه کشتی است که خدا را شکر در رشته فرنگی، مربیان خوبِ زیادی داریم. از نظر من مربی ای خوب است که بتواند شاگرد خوب تربیت کند و از آن جا که می خواهیم در رشته کشتی آزاد به صورت اساسی کار نماییم، برنامه ما این است که مربیان خوبی را برای آموزش به استان بیاوریم.
وی اظهار داشت: در بخش فوتبال فعالیت خوبی داشتیم اما در مقطعی باتوجه به این که فوتبال هزینه بر بود، کم آوردم ولی اکنون که به نتیجه کار که حضور حدود ۶۰ بازیکن از باشگاهم در لیگ های دسته دو، یک و برتر کشور است نگاه می کنم، رضایت دارم. حالا می خواهم همان اقداماتی که در استعدادیابی و آموزش فوتبال داشتم، این دفعه در کشتی انجام دهم. من به ورزش علاقه دارم و فرقی ندارد خدمت در استان در چه بخشی باشد.
جمالپور اظهار داشت: برای کار در رشته کشتی و اینکه می خواهیم باشگاه کارون را پایگاه قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی خوزستان نماییم، با هیات کشتی استان هم صحبت هایی داشته ایم و رئیس هیات هم استقبال داشت. حالا هم باشگاه کارون اهواز در کشتی نوجوانان برای مسابقات کشوری تیم داری کرد و روز گذشته تیم با یک شرایط خوب به رقابت های کشوری اعزام شد. همینطور حتی این امکانات در باشگاه کارون برای آموزش رشته هایی چون بوکس و کاراته هم وجود دارد.
ایشان در ادامه هم با بیان اینکه متاسفانه در خوزستان کسی از بخش خصوصی حمایت نمی کند، اضافه کرد: در فوتبال هم کسی به من کمک نکرد اما من کار خودم را انجام دادم اما باید باشگاه های خصوصی دیده شوند. از اسفندماه سال ۹۸ تابحال که درگیر کرونا هستیم، می خواهم بدانم به منِ باشگاه خصوصی چه کمکی داشته اند؟ حتی هزار تومان هم به من کمک نکرده اند و با سختی حقوق پرسنل و پول آب و برق باشگاه را پرداخت کردم.
منبع:

1400/01/15
23:49:19
5.0 / 5
1177
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد