دفاع شخصی

نامه ۳ كاندیدای فدراسیون زورخانه ای به وزیر ورزش درباره تركیب مجمع

نامه ۳ كاندیدای فدراسیون زورخانه ای به وزیر ورزش درباره تركیب مجمع

3 کاندیدای ریاست فدراسیون ورزش های زورخانه ای در نامه ای به وزیر ورزش به انتخاب تعدادی از اعضای مجمع انتخاباتی این فدراسیون اعتراض کردند.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، به دنبال انتشار اسامی اعضای مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، برخی از ورزشکاران، مربیان و داوران مطرح کشور نسبت به انتخاب نمایندگان ورزشکاران، داوران و مربیان در مجمع اعتراض کردند. این افراد معتقدند در جایی که تعداد زیادی افراد باتجربه و عنوان دار در ورزش های زورخانه ای حضور دارند، افرادی برای حضور در مجمع انتخاب شده اند که در مقایسه با نفرات مطرح، جایگاه چندان شناخته شده ای ندارند و همین مورد موجب بروز برخی شائبه ها شده است.

محمدکاظم کوهی، علیرضا زند و مجتبی جوهری ۳ نامزد احراز صلاحیت شده ی پست ریاست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی در این نامه - متن این نامه نزد ایسنا محفوظ است - ضمن قدردانی از حمایت های وزیر ورزش از ورزش های زورخانه ای، خواهان تغییر تعدادی از اعضای مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های زورخانه ای برای جلوگیری از هرگونه شائبه ای شدند.
این ۳ کاندیدا با تشریح دلیلهای خود، تغییر نفراتی همچون نماینده داوران، مربیان، ورزشکاران و باشگاه داران در مجمع انتخاباتی فدراسیون زورخانه ای را مطرح کرده اند.
انتخابات ریاست فدراسیون ورزش های زورخانه ای با حضور ۵ کاندیدا روز ۱۹ خرداد برگزار می گردد.1400/03/10
10:51:50
5.0 / 5
1094
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد