دفاع شخصی
گرایی:

با ابتلای نوری به كرونا واقعا ترسیده ام

با ابتلای نوری به كرونا واقعا ترسیده ام

دارنده مدال های برنز جهان و طلای بازی های آسیایی اظهار داشت: قبل از ابتلای حسین نوری به كرونا خیلی این مساله را جدی نمی گرفتم و فكر نمی كردم ورزشكاران هم گرفتار این ویروس شوند اما الان می ترسم و اصلا از خانه بیرون نمی روم.محمدعلی گرایی در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت پیگیری تمریناتش باتوجه به شیوع گسترده ویروس کرونا در ایران، اظهار نمود: تمرین مناسبی نداریم و باتوجه به این شرایط اهتمام می کنم اصلا از خانه بیرون نروم. واقعا وضعیت شیوع ویروس کرونا کار را خیلی سخت کرده و به خاطر گرفتارنشدن به این ویروس تا حد زیادی قید تمرین یا کشتی تمرینی با دیگران را زده ام.

وی با اشاره به وضعیت حسین نوری دیگر ملی پوش ایران که به سبب مبتلاشدن به کرونا در بیمارستان بستری است، اظهار داشت: با خانواده حسین در ارتباط هستم و خوشبختانه وضعیت او بعد از تزریق آمپول کمیاب که به سختی مهیا شد، رو به بهبودی است. امیدوارم او و همه هموطنانی که درگیر این ویروس شده اند هر چه سریع تر سلامتی کامل خودرا به دست بیاورند. حسین نوری هم همیشه موارد بهداشتی را به دقت رعایت می کرد و معین نیست از چه طریقی گرفتار این ویروس شده است. اساسا او موفق به شکست کرونا می شود و بار دیگر برای کشور افتخارآفرینی خواهدنمود.

گرایی درباره خطرات مبتلاشدن به ویروس در صورت بی توجهی کشتی گیران و دیگر ورزشکاران، اشاره کرد: خود من پیش از اینکه حسین به این ویروس مبتلا شود خیلی آنرا جدی نمی گرفتم اما الان واقعا ترسیده ام و به همین خاطر اصلا جرات نمی کنم از خانه بیرون بروم. تا شرایط مهیا نشود واقعا نمی توانیم با خیال راحت تمرین نماییم. برای یک ورزشکار نخستین موضوع مهم حفظ سلامتی است و از همه ورزشکاران و مردم می خواهم پروتکل های بهداشتی را جدی بگیرند چونکه این ویروس واقعا خطرناکست.

وی درباره احتمال برگزاری رقابت های قهرمانی جهان یا رقابت های لیگ کشتی با توجه به این شرایط خطرناک، اظهار داشت: فکر نمی کنم با توجه به این شرایط رقابت های جهانی اجرا شود چونکه شرایط برای انجام این کار اصلا مساعد نیست. درباره لیگ هم هر چند لیگ تنها منبع درآمد کشتی گیران است اما واقعا با این شرایط برگزاری مسابقه منطقی نیست و امیدوارم با بهبود اوضاع شاهد از سرگیری تمامی مسابقات همچون لیگ باشیم.
1399/04/17
14:01:57
5.0 / 5
2254
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد