دفاع شخصی

مراسم معارفه رئیس جدید فدراسیون ووشو انجام شد

مراسم معارفه رئیس جدید فدراسیون ووشو انجام شد

دفاع شخصی: مراسم معارفه رئیس جدید فدراسیون ووشو امروزبا حضور معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان اجرا شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، «بهمن رضایی» رئیس فدراسیون اسکیت، «مهدی مستجاب الدعوه» مسئول امور مجامع وزارت، «علی صدیقی» سرپرست دبیری فدراسیون، «مجید ملکی» مدیر تیم های ملی، «حسین اوجاقی»، «امیر اوجاقی»، «رضا نصیرنژاد» رئیس انجمن کوراش و تعدادی از مدیران و کارکنان فدراسیون از دیگر حاضرین در این نشست بودند.
معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش در ابتدای صحبت های خود ضمن تبریک به «امیر صدیقی»، گفت: اعتقاد دارم مجموعه ووشو یکی از بهترین فدراسیون های ایران است که با همدلی و همکاری به اینجا رسیده و ان شالا این همکاری و اتحاد ادامه پیدا خواهدنمود.
وی اضافه کرد: این روح تازه می تواند به راهبری کار فدراسیون ووشو کمک نماید. من در ۳۰ سالگی رئیس فدراسیون شدم و صدیقی حالا در سن بالاتری آمده و نگاه وزارت ورزش و جوانان نیز استفاده از جوانان است. مدیران جوانی مثل آقایان صدیقی و عزیزی در فدراسیون ها انتخاب شدند که این نخبگان جوان باید از تجارب افراد بزرگ تر استفاده کنند.
علی نژاد افزود: وضعیت کرونا سبب شده به خصوص ورزش های رزمی لطمه زیادی ببینند. باید از این مساله بعنوان فرصت بهره برد و برای آموزش استفاده شود، چونکه ما مربیان کاربلدی برای آموزش داریم. همچنین، بحث کوراش هم برای فدراسیون مهمست و باید ساماندهی بیشتری شود.
این مقام مسئول اظهار داشت: باید از همین حالا برای المپیک جوانان، مسابقات جهانی، ورلد گیمز و همه رویدادها برنامه وجود داشته باشد. بازی های آسیایی برای فدراسیون بسیار مهمست و وزارت ورزش حساب ویژه ای روی مدال آوری ووشو و کوراش دارد.
معاون وزارت ورزش اشاره کرد: برای لیگ هم باید با نظر باشگاه ها تصمیم گیری شود. لیگ یکی از نقاط قوت این فدراسیون بوده و باید یادمان باشد در ورزش قهرمانی، ووشو و کوراش از بهترین های ایران هستند و نباید این فضای کرونا، رخوتی ایجاد کند و می بایست با برنامه ریزی و رعایت پرتکول های بهداشتی کارهای فدراسیون پیش برود.
وی اضافه کرد: ووشو کار زیادی می خواهد و توقع دارم وقت زیادی برای فدراسیون گذاشته شود. از ۲۹ بهمن که استعفا دادم، موضوعات داخلی این رشته برایم به اتمام رسید و ووشو هم مثل دیگر فدراسیون ها برایم است. رئیس جدید اختیار تام دارد و ان شالا با تیمی که همسو باشند، اقدامات را پیش ببرد و عناصری کلیدی که موجب رشد فدراسیون شدند را مورد توجه داشته باشد.
علی نژاد عنوان کرد: از آقای خسروی برای دوره سرپرستی تشکر می کنم. ایشان سال ها نایب رییس فدراسیون، رئیس کمیته فنی بوده و از بزرگان ووشو هستند و انصافاً در این چند ماه در دوره سرپرستی تلاش زیادی انجام دادند.
وی در ادامه از «علی صدیقی» سرپرست دبیری فدراسیون نیز به سبب اداره امور مجامع فدراسیون تشکر کرد.
سپس «علیرضا خسروی» با تبریک به صدیقی، اظهار داشت: خدا را شاکرم که دکتر علی نژاد به من برای سرپرستی فدراسیون اعتماد کرد و آرزو می کنم روند روبه رشد فدراسیون ووشو ادامه داشته باشد و سکوهای قهرمانی آن پابرجا باشد. امیدوارم بتوانم در وزارت ورزش، کمک خوبی برای ووشو باشم.
صدیقی: می دانم چه مسئولیت سختی دارم
در ادامه امیر صدیقی با تشکر از کوشش های علی نژاد در ووشو و ورزش کشور، اظهار داشت: سال ها شاهد کوشش های ایشان بودم. حضور وی در وزارت ورزش سبب شد تا روح جدیدی در ورزش کشور دمیده شود و حتی خیلی ها در طول این مدت کوتاه، حس کردند که چرا تا این حد جامعه ووشو به توانایی های دکترعلی نژاد تاکید داشتند.
وی اضافه کرد: آقای خسروی زحمات ارزشمندی در ووشو متحمل شده اند و باید از وی قدردانی کنم. اینجا خانه خودشان است و همیشه از کمک های وی استفاده می نماییم.
رئیس جدید فدراسیون ووشو افزود: واقف هستم که چه مسئولیت سختی دارم و قدردان اعتماد اعضای مجمع هستم. مطمئن باشید تمام تلاشم را خواهم کرد تا بهترین شرایط را داشته باشیم. بطور یقین از رهنمودهای دکتر علی نژاد استفاده خواهیم کرد. از رئیس فدراسیون اسکیت هم تشکر می کنم که امروز در مراسم معارفه حضور یافت.
صدیقی اشاره کرد: ان شاالله با کمک خانواده ووشو و با همدلی که وجود دارد، مسیر را با قدرت پیش ببریم. امیدواریم با کمک دوستان برای توسعه همه جانبه ووشو گام برداریم. او در آخر اظهار داشت: از وزیر ورزش تشکر می کنم که نگاه ویژه ای به جوانان دارند و با تغییراتی که ایجاد کرد، جوانان وارد عرصه مدیریتی ورزش کشور شدند.


منبع:

1399/04/18
14:08:38
5.0 / 5
1724
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد